Wild, Young, Free 1.série

Wild, Young, Free-21.díl Záchranná mise

9. února 2016 v 12:15 | Mrs.Nobody
Ahoj,
poslední díl, tedy finále této série. Ještě plánuju takové menší shrnutí, bonusy s remakem postav do TS4. Každopádně je to naposledy, co vidíme díl přesně s těmito postavami a v TS3.

Wild, Young, Free-20.díl Jdi ode mě!

2. února 2016 v 12:00 | Mrs.Nobody
Ahoj, jak jsem slíbila. Je další týden a s ním i další WYF. Předposlední díl 1. série. Přijde mi to neuvěřitelný, ale je to tak. Omlouvám se, že teď nevychází nic jinýho, než WYF, ale tak nějak nemám na nic jinýho čas, protože WYF mám nafocený dopředu. Užijte si to. :-)

Wild, Young, Free-19.díl Pan Marlow to tak chtěl

28. ledna 2016 v 12:00 | Mrs.Nobody

Dnešní článek přednastaven. Byla jsem nemocná, takže jsem nafotila další díl WYF a napsala i zbývající dva, takže "stačí" už jen nafotit. Během dalšího týdne, nebo 14 dnů, bych chtěla první sérii komiksu už ukončit. Těším se až to začnu fotit v TS4.

Wild, Young, Free-18.díl Takovej féšák má na víc

10. ledna 2016 v 15:51 | Mrs.Nobody
Tak jsem se rozhodla dodělat WYF, do konce série zbývají totiž jen 4 díly i s tímhle a pak se rozhodnu, co dál. Děj mám totiž vymyšlený minimálně na další sérii, ale nevím, jestli nebudu fotit radši v TS4, to se ještě uvidí. Úvodku s největší pravděpodobností ještě taky na těch posledních pár dílů opráším.

Wild, Young, Free-17.díl Prosím

10. října 2015 v 8:00 | Mrs.Nobody
Ahoj!
Je neděle, zítra škola.. opruz. Tak vám snad alespoň trošku zlepším neděli dalším dílem WYF. Zase mě chytla Sims nálada, takže to jde všechno samo.

Wild, Young, Free-16.díl Ty hajzle!

5. října 2015 v 22:20 | Mrs.Nobody
Ahoj,
ano, je to tak. Po menši přestávce další díl WYF
Užijte si to2m2esdl.gif image by Lowinka

Wild, Young, Free-15.díl "Normální" Den

13. září 2015 v 22:14 | Mrs.Nobody

Ahoj,
Není tomu ani týden a další díl je tu. Jak už jsem říkala, je to kvůli tomu, že to mám nafocené celkem dopředu, tak toho chci využít. 15.díl, docelaa neuvěřitelný, že už je jich tolik. Tak doufám, že se vám díl bude líbit a zpříjemním vám pár minut:)

Wild, Young, Free-14.díl Rozmýšlení

8. září 2015 v 21:09 | Mrs.Nobody
Ahoj,
Nová obyčejná úvodka. Líbí se mi. Jména pro zorientování a pózy vystihující aktuální situaci mezi postavami. Mimochodem, strašně jsem se zamilovala do tvoření póz, takže všechny pózy na úvodce jsou z mé dílny a to samé v komiksu. Už asi ani nepočítejte, že bych používala něčí jiný. :D Tenhle díl je takový zvláštní, ale potřebovala jsem trochu ustálit děj, než se vrhnu na další zápletku. Vím, že přidávám furt jenom komiks, ale nějak není čas na nic jiného a chci být alespoň trochu aktivní. Komiks mám totiž předfocený dopředu. Přeji pkné počteníčko a zpříjemnění školního dne. :)

Wild, Young, Free-13.díl Naked Run

5. září 2015 v 9:51 | Mrs.Nobody
Ahooj,
Tak jsem přežila čtyři dny školy a zase se hlásím(už aby byly prázdniny). Další díl jsem měla nafocený už dlouho, tak je tady. A teď když koukám na tu úvodku, tak si vážně říkám, že musím udělat novou. Tahle je uplně mimo. :D Nicméně to je už 13. díl? Věříte tomu?! Divný O.o Mám nafocenej ještě jeden, takže příští týden ho můžete čekat.

Wild, Young, Free-12.díl Ples nebo Pohroma

27. srpna 2015 v 14:18 | Mrs.Nobody

Zdravím všechny příznivce WYF!
Mám tady další díl. Neuvěřitelný! :O Neměla jsem, co dělat a tak jsem splácala a spackala další díl dohromady. Není zrovna nejdelší, ale chtěla jsem zbytek nechat na díl další, který mám mimochodem už vymyšlený, takže! :D Nějak mi teď ty nápady ovládly hlavu. Navíc mi to nezabralo ani moc času. Snad se díl bude líbit. Jdeme na to:

Wild, Young, Free-11.díl Ples

24. srpna 2015 v 23:13 | Nobody
Ahoj,
přidávám 11.díl WYF v těchto pozdních hodinách večerních, ale co už. Jelikož je to 11. díl a jak asi všichni víte, jsme přesně v polovině série(kdyby jste o tom náhodou nevěděli, což je teda téměř nemožný, po mém průběžném informování:D), tak tenhle díl je takový speciální. V čem specíální? Je totiž o něco dělší, než ostatní díly, má 18 fotek. A říkám Vám, že do toho už snad půjdu až ve 22. díle. Protože než jsem to všechno nafotila, upravila a napsala, takovejch čistejch 6-7 hodin práce, možná víc :D Ale no nic, je to tady a to je hlavní. Už nebudu zdržovat, tak si díl užijte a bavte se!

Wild, Young, Free-10.díl Lis?!

18. srpna 2015 v 14:48 | Nobody
Ahooj,
Je úterý a já mám po "delší" době zase další díl WYF. Wow Potlesk pro mě, prosím! Jelikož venku pořád prší, tak stejně nemám, co jiného na práci, než čtení. Tak ty písmenka na papíru střídám s písmenkama na compu, doufám, že mi z toho nehrábne. Každopádně 10. díl WYF je tady a další epizodou se dostáváme na prostředek první jakoby "série." Musím ale přiznat, že jsou prázdniny a v mé hlavě nějak neraší nápady..divné, no nic, jdeme na to:

Wild, Young, Free-9.díl Pan Marlow

29. července 2015 v 15:48 | Nobody
Ahoj,
Já vím, říkala jsem, že nevím jestli budu v bližší době pokračovat. Jenomže já si prostě nemůžu pomoc. Jakmile mám v hlavě nápad, tak ho chci uskutečnit a jelikož tenhle nápad v sobě držím už fakt dlouho, tak bych ho chtěla dotáhnout do konce. Mám tak nějak zhruba v hlavě ještě dva díly (tedy do konce školního plesu), ale více vám nebudu prozrazovat. Užijte si díl a napište své názory. :)

Wild, Young, Free-8.díl Přípravy

28. července 2015 v 11:18 | Nobody
Zdravím,
Je tady 8. díl WYF. Po asi přes dvouměsíční pauze.. No bylo to hlavně z důvodu, že 8. díl mám už od dubna napsaný, takže nebylo složité to dotáhnout do konce. Chtěla bych s komiksem pokračovat dál, v hlavě mám i myšlenky a nějakou tu dějovou linku, ale nevím jak s časem, no nic...jdeme na to:

Wild, Young, Free-7.díl Melody

11. dubna 2015 v 19:50 | Nobody
Opět zdravím!
Tak jsem se rozhodla, že WYF bude vycházet každý týden. Bude to takový "pravidelný", ale nic neslibuji. Nicméně, už jen další tři díly a jsme v polovině 1. série. Čeká vás ještě spousta překvapení a několik tajemství hlavních hrdinů, více nebudu prozrazovat. Pro zobrazení klikni na "Celý článek.

Wild, Young, Free-6.díl Lisandra Beggy

4. dubna 2015 v 19:00 | Nobody
Je víkend. Přednastaveno. Právě teď jsem na Slovensku a nemám k blogu žádný přístup, ani k TS... Nevadí. Snad je hezky :D A jak si užíváte víkend vy? Tenhle díl je lehce o Lisandře. Tak do toho.

Wild, Young, Free-5.díl Rozmyslela jsem si to..

30. března 2015 v 19:30 | Nobody
Ahoj,
Zvláštní co?! Je pondělí a další díl WYF je tady.. No jo, přiznávám, zase přednastaveno, ale co, důležitý je to, že to vůbec je. Díl je takový divný, ale budiž.. do toho. (klikni na celý článek)

Wild, Young, Free-4.díl Deborah Gracie

29. března 2015 v 19:00 | Nobody
Zdravím,
takže jelikož jsem slečna šikovná, tak už na druhý pokus dělám tenhle článek.. Chyběla mi poslední věta do konce, ale omylem jsem zmáčkla tlačítko na klávesnici, které vrací stránku "zpět" a když jsem chtěla zase "vpřed" tak se nic neměnilo. No nevadí... Tenhle článek jsem tvořila už včera, ano je přednastavený a to hned kvůli více důvodům. Za 1. dneska nebudu mít příliš časů a za druhé dneska na to mám chuť, tak proč toho nevyužít? Navíc mám asi milion sto tisíc nápadů, takže se nebojte, že by se komiks WYF dal do pozastavených! V tomto dílu se dozvíte něco málo (více) o Deborah, jdeme na to.

Wild, Young, Free-2.díl Párty (část první)

14. března 2015 v 23:18 | Nobody
Zdravím a zároveň přináším další díl WYF! Konečně se začne něco trochu dít a vy lépe poznáte hlavní hrdiny. To focení mě nějak chytlo, ale zabere to snad milión času, fakt. Nic nestíhám.. No nic, užijte si komiks a vychutnejte si ho plnými doušky! :D

Wild, Young, Free-1.díl Nickholas Markenson

13. března 2015 v 20:13 | Nobody

Je tady konečně první díl Wild, Young, Free. Doufám, že se bude líbit! Přeji příjemné čtení! Úvodní díl je takový nudný, znáte to, prostě úvodní no, než se do toho dostaneme! :) Tak jdeme na to...

Wild, Young, Free-Úvod 1.série

10. března 2015 v 20:36 | Nobody
Ahoj, tak po jednom dni zase přicházím a tentokrát se slíbeným novým komiksem. Ne sice uplně s novým dílem, ale úvodem. Představím, co se bude v kkomiksu zhruba dít, hlavní postavy a tak dále. Vždyť to znáte. Ovšem nový komiks neznamená stop v NBL (New "Better" Life, jiný komiks ) ;-). Ale víte co, nechci fotit špatný díly a nějako přesně nevím kam se posouvat v NBL dál, kdež to v novém komiksu, který nese název "Wild, Young, Free" (pokud nejste uplně blbí, tak vám to došlo, páč je to v názvu článku, ale v pohodě, jsem mimo..) mám nápadů převršel, což je supr! Tak jdeme na to.
 
 

Reklama