Fotky

Fairy

31. prosince 2017 v 14:56 | Mrs.Nobody

Ahoj,
doufám, že jste měli krásné svátky a dnes prožijete úžasný silvestr. Další rok za námi, utíká to jako voda. No, letos si žádná předsevzetí dávat nebudu, pak jsem ze sebe akorát zklamaná:D Jelikož mám komiks nafocený asi na dva díly dopředu už asi tři měsíce a nejsem za boha schopná to zeditovat, tak alespoň přináším něco ze své sims dílničky. Tak šťastný nový rok!

Stadión do nového komiksu

13. listopadu 2016 v 21:41 | Mrs.Nobody
Ahooooj,
abyste si nemysleli, že jsem totálně umřela, tak přináším ochutnávku z mé aktuální tvorby. Pracuju na novém komiksu (už delší dobu), mám nafocený už i pilotní díl, ale nechci zatím nic zveřejňovat, dokud nebudu mít hotové všechny kulisy a nafocené alespoň tři díly dopředu. Nafotila jsem stadión, který jsem dnes do komiksu vytvořila. Byla to strašná piplačka, ale jak jsem začala, tak jsem nemohla přestat :D

My favorite sim

15. ledna 2016 v 17:21 | Mrs.Nobody

Ahoj, další článek jsou jenom fotky, konkrétně jenom dvě fotky. Tak nějak jsem konečně zprovoznila pózovač ve čtyřce, tak jsem ho odzkoušela ná mé totálně nejvíc oblíbené simce ever! Totálně jsem si jí zamilovala. Během víkendu toho snad stihnu víc.

Cold Days Are Coming

20. září 2015 v 12:38 | Mrs.Nobody
Zdravím všechny!
Dneska poprvé přidávám nějaké ty fotky. Celkem se mi líbí, měly by značit jasný přechod do chladných dnů. Zároveň simka nechce připustit, že je chladno. Mimochodem do týhle Siminky jsem se totálně zamilovala! Očekávejte s ní ještě něco. V úterý počítejte s Taylor Swift(Sim like a Celebrity). Jak je škola, tak nic nestíhám, chtěla jsem vydat WYF, ale je to moc náročný na přípravu, tak jsem alespoň nafotila tyhle fotky a přednastavila asi dva články na týden. Tak doufám, že se vám fotky budou líbit.
 
 

Reklama