Downloads

Pool Party Posepack

3. července 2017 v 14:25 | Mrs.Nobody
Ahoj,
neumřela jsem. Jenom nějak nebyla chuť na sims, ale jak jsem tak koukala, tak jsem nebyla jediná a na blozích je obecně dost mrtvolno. Nicméně i přes svojí dlouhodobou neaktivitu jsem splácala jeden posepack dohromady a tak se o něj s vámi podělím. To léto mi nějak vnuklo myšlenku:D Snad se bude líbit.

P&S of Love #3

22. února 2017 v 10:39 | Mrs.Nobody
Čaaaute!
Hah, neuvěřitelný, zveřejňuju ve stejnou dobu posepack na tumblr i tady. Jsem na sebe fakt hrdá. Nějak není vůbec čas na žádný z komiksů, tak jsem se alespoň vrhla na pózy. Mám za sebou autoškůůůlu, před sebou maturu a hlavně přijímačky. Ale přitom mám takovou chuť dělat do simse, achjo. No jest ode mě asi vše. :D

Hunt Posepack

27. ledna 2017 v 20:24 | Mrs.Nobody
Ahoj,
další článek? Really? Jsem celkem rychlík, rozjíždím to ve velkým:D Tady nějakej posepack. Potřebovala jsem ty pózy do hry (again, I know). A jelikož jsem líná lemra, tak prezentuju s místama a simíkama, který mám z komiksů. Ano, nechce se mi dělat nové. Ale co, nikdo to neví, tak pšt.

Nightmare Posepack

17. ledna 2017 v 17:39 | Mrs.Nobody
Ahooj,
můj nejnovější posepack (ano, ještě jsem nezvěřejnila ty starý, já vím:D).

Doufám, že se někomu budou hodit, dělala jsem je kvůli komiksu, ale což, dost se mi líbily ♥

In Love Posepack

31. prosince 2016 v 15:10 | Mrs.Nobody

Ahooj,
nějak jsem se nemohla rozhodnout jaký komiks zveřejnit a na jakém pracovat, tak jsem nakonec dala na něco mezi. Sdílím s vámi můj nejnovější posepack. Zjistila jsem, že jich mám ještě pár tady nezveřejněných, (postnu to vždycky na tumblr a tady na to zapomenu) takže čekejte menší záplavu posepacků :D

P&S of Love #2

20. srpna 2016 v 12:00 | Mrs.Nobody
Zdáár,
part dvě tady! Tenhle posepack fakt miluju, tak doufám, že se vám bude líbit tak, jako mě. Užívejte zbytek prázdnin!

P&S of Love #1

16. srpna 2016 v 11:53 | Mrs.Nobody

Ahoj,
vím, že jste nejspíš čekali na další díl WYF, ale já prostě nemám čas a chtěla jsem aspoň něco nahrát. Navíc nějak vůbec nemůžu chytit múzu. Popravdě jsem měla další díl už i nafocený, ale když jsem to šla editovat, tak se mi to tak hrozně nelíbilo, že jsem to celé smazala. No, tak alespoň přidávám mnou vytvořený posepack ke stažení. A ano, je to teprve part one, pak mám ještě part two a kdo ví, možná přijde i třetí.

Wedding Day

15. června 2016 v 15:42 | Mrs.Nobody
Ahoj,
po dlouhé době se hlásím.. všude je pořád pusto. Skoro každý den to kontroluju a čtu pravidelně komiksy od Liny (You are my Doll je neuvěřitelný a všem to doporučuju, nejlepší komiks v the sims, jaký jsem četla!). No každopádně i přestože blogy obcházím, tak sama toho taky moc nepřidávám. Dneska vám ukážu svůj "nový" posepack.. je hotový už asi jeden měsíc (možná dýl), ale nějak jsem se nedonutila k tomu ho zveřejnit tady na blogu. Na tumblr jsem ho zveřejnila a měl v celku velký úspěch (celkový počet stažení je asi 800, cože je pro mě hrozně moc a vůbec to nechápu, moc mě to překvapilo!) .. no nic, to je asi z mé strany vše.

Couple Posepack

4. května 2016 v 17:06 | Mrs.Nobody
Zdravím,
nemám teď moc čas, tak přidávám pouze můj nejnovější kousek-posepack for couple. Konečně to jde i bez přepisování. O víkendu ode mě očekávejte nějaké typy a návody. V minulém článku padlo, že by jste vcelku ocenili pózy na přání a já nejsem proti, tak kdyžtak v komentářích zkuste něco navrhnout.

Female Modeling

20. dubna 2016 v 8:00 | Mrs.Nobody
Ahoj,
Ahoj, mám další posepack tady. Nevím, jestli je uplně použitelnej do komiksů, ale kdo chcete, tak si ho můžete stáhnout. Tvoření póz mě baví, jenom je škoda, že nejdou dělat couple pózy nepřepisovací (kvůli nepřemísťování simíků). To jediný mě fakt hodně štve! Už aby se to nějak vyřešilo..

Women and Men Conversation

5. února 2016 v 22:44 | Mrs.Nobody
Ahoj!
Objevila jsem a naučila jsem se tvoření nepřepisovacích póz do The Sims 4. Tak jsem nějaké své první pokusy splácala dohromady a první posepack je na světě. (ke stažení v c.č.)

I am not hungry

24. října 2015 v 17:37 | Mrs.Nobody
Ahoj, začala jsem plně pracovat na projektu, takže první díl, snad, očekávejte zítra. Takový menší spoiler na první díl vychází už dnes a tím jsou pózy, které jsem k projektu vytvořila. Pokud se vám pózy budou líbit, můžete si je stáhnout. Opět nejsou v poselistu, ale to snad nějak zvládnete. Jdeme na to:

Mrs. Nobody Poses

28. srpna 2015 v 17:44 | Mrs.Nobody
Ahoooj!
Dneska jsem si připravila něco trošku speciálního, něco z mojí vlastní dílny! Strašně jsem se chtěla naučit dělat pózy, jenomže většina návodů na internetu je už několik let starých, takže odkazy na soubory, které si musíte stáhnout jsou už třeba neplatné. Chvilku jsem pohledala a nakonec jsem to nějak dala i dohromady. Pár "póz" (nedá se tomu zatím říkat moc pózy) jsem vytvořila. Ty děsný pokusy jsem rovnou vymazala a nechala jen ty "povedený" (povedený se tomu taky říkat nedá:D)
 
 

Reklama