Designy

Snow is here

17. ledna 2016 v 20:00 | Mrs.Nobody
Ahoj,
jak jste si už mohli všimnout, tak blog je v novém kabátku. Ano je to neuvěřitelný, ale asi po 4 měsících jsem změnila design. Nějak mě ta předešlá jednolitá modř hrozně bila do očí.

Název: Snow is here
Simka: Neznámá slečna (asi Mrs. Nobody :D)
Doba zhotovení: 1 hodina
Doba nastavení: 3 minuty
Spokojenost: 80%

Blue Happiness

26. října 2015 v 22:03 | Mrs.Nobody
Ahoj,
nový design je tu. Nakonec to není žádná bomba, ale je překvapivé, že jsem s výsledkem vcelku i spokojena. Naprosto to vyhovuje mým účelům-jednodchosti. Ten starý jsem měla už okoukaný, tak jsem musela hodit nový kabátek.

Lonely Girl

25. srpna 2015 v 22:02 | Mrs. Nobody
Ahoj,
Chtěla bych se s vámi podělit o tajemství nového designu. :D Jak jste si asi všichni všimli, tak ano, na blogu je nový! Protože na tu katastrofu, co tu byla před tím se nedalo už dívat, osobně bych ji pojmenovala "Ještě chvíli na to budu čumět a vypadnou mi oči z důlků," takže tak :D A i přesto, že se říká: Nesuď knihu, podle obalu, tak jsem si na 100% jistá, že když vlezete na blog, tak ho soudíte podle dessu, tak jsem chtěla to souzení tohohle trošku spříjemnit :)

Dess nese název ♥Lonely Girl♥, což není žádný tajemství, když je to psané v nadpisu, že? Z čeho vznikl název? No, na designu je sama, ale o to ani tak nejde, spíš za siminku normálně hraju a žije sama v takovým domečku na konci města, tak je osamělá:D úvaha jak prase.


 
 

Reklama