Blog

I'm Back

2. ledna 2016 v 15:23 | Mrs.Nobody

276.day-Co bude dál?

1. prosince 2015 v 21:18 | Mrs.Nobody
Ahoj.
ano je to tak, téměř po měsíci se konečně ozývám a to hned s několika novinkama. Jak už jste si podle nadpisu mohli všimnout, začala jsem hrát The Sims 4, ne že bych byla uplně dlouhodobá hráčka, zatím mám hru nainstalovanou asi čtyři dny, každopádně bych ráda shrnula, co si o tom myslím. Za druhé bych vám ráda ujasnila svojí neaktivitu a co se bude dít dál.

212.day

28. září 2015 v 12:25 | Mrs.Nobody
Ahoj,
Po "delší" době zdravím. Omlouvám se za ne tak úplnou aktivitu, snad se to zlepší. Nějak teď nestíhám. Nejspíš to je jenom výmluva, protože se mi po většinu času ani nechce. Každopádně včera jsem přemýšlela nad WYF a mám v hlavě dějovou linku do konce komiksu, už vím, jak to všechno skončí, hahah Na to se těším, jak budete reagovat. Tak doufám, že budu mít více chuti do tvoření, abych mohla něco přidávat. Protože mi přijde zbytečné přidávat a tvořit z povinnosti, chci aby mě to bavilo. Abych nebyla uplně neaktivní, tak jsem se rozhodla napsat takové shrnutí. Září je skoro u konce, tak se to i celkem hodí.

184.day

31. srpna 2015 v 10:55 | Mrs.Nobody
Ahoj,
Tak je tady poslední den prázdnin. Ano, je to tak. Volno uteklo tak rychle, že jsem si ani nevšimla. Hrůza. No tak jdeme na to. Poslední srpnový den, poslední den letních prázdnin roku 2015, poslední odpočinek, poslední článek tohoto volna.

172. day

19. srpna 2015 v 16:55 | Nobody
Ahoj všici!
Tak je tu 172. den mého strašení ve světě blogaření.. Haha, moc vtipný. Ale ne, vážně, je to tak. Jak ste si mohli všimnout, tak jsem to ale dnes udělala trochu jinak a přidala tomuto článku úvodku, která se s největší pravděpodobností bude oběvovat u každého článku tohoto obsahu. Úvodka totiž přesně vystihuje to, čemu se v článku dočtete, takže se budete moci předem rozhodnout jestli číst nebo. Pro někoho zajímavá témata, pro někoho ne.

153.day

31. července 2015 v 19:41 | Nobody
Ahoj,
Zase zdravím. Uvědomuji si, půlka prázdnin a ty až skončej, tak skončí veškerá má pohoda a začne zase fáze stresu, obav, možná i strachu a hlavně starostí. Upřímně? Už se nemohu dočkat. Ale nemysleleme na 1. září, radši se podívejme na dnešek. Dnešek, nic moc zážítkový den, ale to je jedno. Chtěla jsem si dát den pauzu a jen tak prostě odpočívat. Relax forever! :D Tak jsem zapla blog a začla počítat, jak dlouho tu už jsem. 153 dní od založení blogu, zítra to bude přesně 5 měsíců a toho debilního 1. září, to bude přesně půl roku...bezva :D Asi polovinu dní od založení jsem tu nebyla, ale co už. Ani teď neslibuju jak dlouho mi to vydrží. Obvzlášť, když zatím nemám ani to publikum.

32.day

1. dubna 2015 v 19:58 | Nobody
Je to vůbec možný, že vás tu straším už dýl jak měsíc? Očividně ano, ačkoli je to fatk divný, jak to rychle letí. Ten čas, prostě se rozhlédnete a najednou uteče týden, pak dva, rok, pak dva a zachvíli jste v hrobě.. :D Bože, já mám teda pozitivní náladičku a optimistické myšlení, že? Nevadí, to přejde..

Abych vám taky trochu ujasnila všechny "new" ohledně blogu. No, moc toho není. Mám pár nápadů na projekty, ale můžu je rozjet, až začne tenhle blog navštěvovat více lidí a až nasbírám nějaký ty affs. Jo, takže, kdo byste měl zájem, ráda přijmu, jenom napište do komentu. Co se komiksů týče, tak WYF je přednastavenej asi na 14 dní dopředu (což jsou dva díly a to není zas tak moc, jak jsem myslela, ale mám vymyšlený další díly, který stačí jen nafotit), ale na NBL uplně kašlu, jak jinak? Ani mě to nepřekvapuje.. Tak bych mohla o víkendu aspoň vymyslet nějakej scénář. A to my připomíná věc další a to to, že nebudu celé vělikonoční prázdniny aktivní (leda tak přednastaveně, takže pasivně) a to protože jsem mimo ČR. Ikdyž možná chytnu někde WiFi (pochybuji :D), ale stejně.. Co bych přidávala, když nebudu mít přístup k TS3.

Dále plánuju nějaké další outfity, protože to mě vážně baví.. A taky mě napadlo, že bych mohla přidávat fotky nějakých svých vydesingnovaných pokojů a tak.. No uvidím.

Mějte se krásně, s pozdravem Ms. Nobody.

21. day

21. března 2015 v 18:52 | Nobody

Už tolik jo?

No jo, už to tak vypadá. Ikdyž zas tolik to není no, ale už za deset dní Vás tu budu otravovat již měsíc! A už konečně mám napsanej další díl WYF, což ale nic nemění na tom, že naprosto kašlu na NBT, nějak prostě nemám nápady, ale to přijde. Taky mě napadlo, že bych mohla přidávat něco ze svého osobního hraní simíků a tak. Nebo byste si mohli sami napsat, co by se vám tady ještě líbilo. Ještě jsem přemýšlela, že bych začala sama tvořit pózy, ale nevím, příjde mi to dost složité no.. :/ :-) Uvidím. Trochu mě mrzí, že na nějaké větší věci ohledně blogu mám čas jen o víkendu, ale co se dá dělat, jsem přiliš zaměstnaný člověk, no nevadí.. Mějte se krásně a pište Vaše nápady! ;-)

14. day

14. března 2015 v 13:52 | Nobody
Zdravím,
Už zase trávím čas jen tím, že stahuju milión sto tisíc doplňků, oblečení, skinů, nábytek a tak dále. Tak snad stihnu mimo stahování ještě nafotit druhej díl WYF a trochu se pohnout v NBL. Ale znáte to.. Prostě nejdřív píšu scénáře, potom si dělám náčrtky fotek a až potom jdu fotit, takže asi tak.. Nevadí! :D A ještě k tomu škola, no hrůza.. A co vy? Jak se máte? Co byste chtěli, aby se objevovalo ještě na tomto blogu? :-)
No, mějte se krásně!

8. day

8. března 2015 v 18:31 | Nobody
Zdravím,
Svět z plastu. Svět z plastu? Co si pod tím představíme. No, já hračky. Barbie, lego atd. To, co každý znás zná. Ty hračky, co dělaly mé dětsví lehčí a užasné! Tyto hračky nám dovolily si vytvořit svět, mít fantazii, vytvářet vlastní přeběhy, životy! To byl opravdu plastový svět, no ne? :D Nicméně, později obsadil světovou scénu produkt The Sims 3 a jiné počítačové hry a děti už si nechtěly hrát s hračkama, ale hrát na počítači. Neříkám, že to je špatné, což asi je, ale je to spíš smutný. Ovšem nemluvím tady o všech, mnoho dětí si i dnes hraje s hmotnýma hračkama.

Taková menší úvaha na začátek. Asi jste si mohli všimnout, že začal vycházet komiks NBL. Ano, ano. Zároveň mám rozpracovaný ještě jeden, ale mám furt ten problém s těma downloadama, tak snad se to vyřeší. Není to nic moc. Už se těším na focení toho nového. Jenom vám řeknu, že je z prostředí školy, střední školy. Co na to říkáte? :)

Start

1. března 2015 v 14:31 | Nobody
Zdravím Vás!
Nebudu tady vykládat nic o sobě. Myslím, že to ani potřebovat nebudete. Tento blog není mým deníčkem ani ničím takovým. Prostě jenom o The Sims 3. Tahle hra mě baví opravdu hodně a kdo je na tom stejně, tak pro toho je přesně určený tento blog! Baví mě tvořit komiksy, takže počítejte s obrovskou dávkou. Dále budu pidávat další věci, ale to vyplyne z okolností! Doufám, že se Vám tu bude líbit.
 
 

Reklama