Smoking

17. srpna 2015 v 18:39 | Nobody |  Types

Zdravím Všechny,
Nejsem si jistá kolik z vás zná tento mód do hry, ale pokusím se Vás s ním trochu obeznámit. Mód jsem do hry nainstalovala teprve nedávno, ale již jsem měla tu čest ho odzkoušet. Stejně jako v realitě i Simíkovské životy se spojují s velmi známou a v dnešním světě téměř každodenní záležitostí a to s cigaretami. Ano, i simíci si mohou nyní kupovat "kráby" nebo "cíga" nebo být závislí.


Ovšem stejně jako je to u člověka, cigareta přináší i své pozitivum, kterým je zlepšení nálady. Avšak nic se nemá přehánět. Kouření cigaret přináší do života simíků čtyři nové nálady, kterým se prostě nevyhnete:


Jak vidíte sami, cigarety přináší více smůly než užitku. Ale pokud potřebujete rychle vylepšit náladu, tak jsou ideálním řešením. Závislákům trvá odvykání dokonce 15 dnů, což je možná trochu přehnané v přepočtu na realitu, ale zas na druhou stranu, nekuřákem se taky nestanete ze dne na den.

Samozřejmě se zavislákem taky simík nestane po jednom dni.. což je dobré. Protože jednou za čas opravdu potřebujete zlepšit náladu bez zbytečného rizika. Tak jedna cigareta pomůže stejně jako vyčištění zubů nebo úprava v zrcadle.


Tento nikotinový zázrak se ve hře nachází v kouzelných krabičkách ve čtyřech barevných variantách. Pobavila mě jejich značka Coffin Nail, což znamená v podstatném jménu "a cigarette"-tedy cigareta. Dobrý nápad a vypadá to i desingnově dobře.

Krabičky jsou lehce přenosné a můžete je položit kdekoli. Ovšem pokud na ně simík nedošáhne, tak si nemůže ani zakouřit. Proto jsou lepší místa například na stole u kraje a nebo nejjednodušeji prostě ji dát k simíkovi do batohu (inventáře), kde je má vždy po ruce.


Po kliknutí na krabičku cigaret se objeví jednoduché menu o dvou položkách. Buď si můžete prohlédnout současný stav krabičky-kolik cigaret ještě zbývá nebo si může simík zakouřit. Každá krabička po zakoupení obsahuje 20 cigaret. Cigarety zakoupíte stejně jako většinu stažených věcí v dekoracích a to za velmi nízkou cenu, takže cigarety nejsou v simíkovském světě příliš finančně náročné, což se tedy od reality liší hodně.


Za mě osobně dávám módu +. Simíci se jím opět trochu přiblížili běžnému životu, který má i jiné problémy než špinavou vanu, právě jako cigarety. Myslím, že to oživí hru, občas pomůže, občas zaškodí, ale rozhodně oživí. Samožřejmě to má své mouchy a mód rozhodně není dokonalý. Ale přijde mi jednoduchý a to je na něm právě to dobrý. Žádný složitosti.

Pokud se vám kouření simíků líbí, tak mód stáhnete zde
Doufám, že vám článek pomohl, líbil se a že jste se dočetli něčemu novému.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Snow Snow | 29. srpna 2015 v 14:26 | Reagovat

Hned stáhnu :3 A vyzkouším to jejich kouřeníčko.... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama