Srpen 2015

184.day

31. srpna 2015 v 10:55 | Mrs.Nobody |  Blog
Ahoj,
Tak je tady poslední den prázdnin. Ano, je to tak. Volno uteklo tak rychle, že jsem si ani nevšimla. Hrůza. No tak jdeme na to. Poslední srpnový den, poslední den letních prázdnin roku 2015, poslední odpočinek, poslední článek tohoto volna.

Mrs. Nobody Poses

28. srpna 2015 v 17:44 | Mrs.Nobody |  Downloads
Ahoooj!
Dneska jsem si připravila něco trošku speciálního, něco z mojí vlastní dílny! Strašně jsem se chtěla naučit dělat pózy, jenomže většina návodů na internetu je už několik let starých, takže odkazy na soubory, které si musíte stáhnout jsou už třeba neplatné. Chvilku jsem pohledala a nakonec jsem to nějak dala i dohromady. Pár "póz" (nedá se tomu zatím říkat moc pózy) jsem vytvořila. Ty děsný pokusy jsem rovnou vymazala a nechala jen ty "povedený" (povedený se tomu taky říkat nedá:D)

Wild, Young, Free-12.díl Ples nebo Pohroma

27. srpna 2015 v 14:18 | Mrs.Nobody |  Wild, Young, Free 1.série

Zdravím všechny příznivce WYF!
Mám tady další díl. Neuvěřitelný! :O Neměla jsem, co dělat a tak jsem splácala a spackala další díl dohromady. Není zrovna nejdelší, ale chtěla jsem zbytek nechat na díl další, který mám mimochodem už vymyšlený, takže! :D Nějak mi teď ty nápady ovládly hlavu. Navíc mi to nezabralo ani moc času. Snad se díl bude líbit. Jdeme na to:

Mít rád vs. milovat

26. srpna 2015 v 11:37 | Mrs.Nobody |  Téma Týdne
Někdy je mít rád více než milovat. Připadá mi to jako přátelství vs. láska. Ikdyž své přátelé milujeme, tak to není ta láska, kterou v nás probouzí člověk, do kterého jsme zamilování. Jenomže láska netrvá nikdy věčně. Vždycky má konec, ať už dobrý nebo špatný. Přátelství? To je pro mě cenější než-li láska. Problém je v tom, že vlastně ve všem se mi tyto dva pojmy propojují, je mezi nimi opravdu tenká hranice.

Lonely Girl

25. srpna 2015 v 22:02 | Mrs. Nobody |  Designy
Ahoj,
Chtěla bych se s vámi podělit o tajemství nového designu. :D Jak jste si asi všichni všimli, tak ano, na blogu je nový! Protože na tu katastrofu, co tu byla před tím se nedalo už dívat, osobně bych ji pojmenovala "Ještě chvíli na to budu čumět a vypadnou mi oči z důlků," takže tak :D A i přesto, že se říká: Nesuď knihu, podle obalu, tak jsem si na 100% jistá, že když vlezete na blog, tak ho soudíte podle dessu, tak jsem chtěla to souzení tohohle trošku spříjemnit :)

Dess nese název ♥Lonely Girl♥, což není žádný tajemství, když je to psané v nadpisu, že? Z čeho vznikl název? No, na designu je sama, ale o to ani tak nejde, spíš za siminku normálně hraju a žije sama v takovým domečku na konci města, tak je osamělá:D úvaha jak prase.Other

25. srpna 2015 v 17:19 | Mrs. Nobody

Wild, Young, Free-11.díl Ples

24. srpna 2015 v 23:13 | Nobody |  Wild, Young, Free 1.série
Ahoj,
přidávám 11.díl WYF v těchto pozdních hodinách večerních, ale co už. Jelikož je to 11. díl a jak asi všichni víte, jsme přesně v polovině série(kdyby jste o tom náhodou nevěděli, což je teda téměř nemožný, po mém průběžném informování:D), tak tenhle díl je takový speciální. V čem specíální? Je totiž o něco dělší, než ostatní díly, má 18 fotek. A říkám Vám, že do toho už snad půjdu až ve 22. díle. Protože než jsem to všechno nafotila, upravila a napsala, takovejch čistejch 6-7 hodin práce, možná víc :D Ale no nic, je to tady a to je hlavní. Už nebudu zdržovat, tak si díl užijte a bavte se!

V Zajetí Tance-Úvod

21. srpna 2015 v 15:02 | Nobody
Ahoj!
A bacha na slečnu Nobody, která tenhle článek dělá již po druhé, neboť to nastavení článku nějak hrozně blblo, nebo jsem blbka já . Jak už jsem se zmiňovala, měla jsem v plánu dělat nový komiks a tak je to tady! Tedy, alespoň úvod.. Nafotila jsem hlavní postavy, tak snad se budou líbit.

172. day

19. srpna 2015 v 16:55 | Nobody |  Blog
Ahoj všici!
Tak je tu 172. den mého strašení ve světě blogaření.. Haha, moc vtipný. Ale ne, vážně, je to tak. Jak ste si mohli všimnout, tak jsem to ale dnes udělala trochu jinak a přidala tomuto článku úvodku, která se s největší pravděpodobností bude oběvovat u každého článku tohoto obsahu. Úvodka totiž přesně vystihuje to, čemu se v článku dočtete, takže se budete moci předem rozhodnout jestli číst nebo. Pro někoho zajímavá témata, pro někoho ne.

Wild, Young, Free-10.díl Lis?!

18. srpna 2015 v 14:48 | Nobody |  Wild, Young, Free 1.série
Ahooj,
Je úterý a já mám po "delší" době zase další díl WYF. Wow Potlesk pro mě, prosím! Jelikož venku pořád prší, tak stejně nemám, co jiného na práci, než čtení. Tak ty písmenka na papíru střídám s písmenkama na compu, doufám, že mi z toho nehrábne. Každopádně 10. díl WYF je tady a další epizodou se dostáváme na prostředek první jakoby "série." Musím ale přiznat, že jsou prázdniny a v mé hlavě nějak neraší nápady..divné, no nic, jdeme na to: