Červenec 2015

153.day

31. července 2015 v 19:41 | Nobody |  Blog
Ahoj,
Zase zdravím. Uvědomuji si, půlka prázdnin a ty až skončej, tak skončí veškerá má pohoda a začne zase fáze stresu, obav, možná i strachu a hlavně starostí. Upřímně? Už se nemohu dočkat. Ale nemysleleme na 1. září, radši se podívejme na dnešek. Dnešek, nic moc zážítkový den, ale to je jedno. Chtěla jsem si dát den pauzu a jen tak prostě odpočívat. Relax forever! :D Tak jsem zapla blog a začla počítat, jak dlouho tu už jsem. 153 dní od založení blogu, zítra to bude přesně 5 měsíců a toho debilního 1. září, to bude přesně půl roku...bezva :D Asi polovinu dní od založení jsem tu nebyla, ale co už. Ani teď neslibuju jak dlouho mi to vydrží. Obvzlášť, když zatím nemám ani to publikum.

Wild, Young, Free-9.díl Pan Marlow

29. července 2015 v 15:48 | Nobody |  Wild, Young, Free 1.série
Ahoj,
Já vím, říkala jsem, že nevím jestli budu v bližší době pokračovat. Jenomže já si prostě nemůžu pomoc. Jakmile mám v hlavě nápad, tak ho chci uskutečnit a jelikož tenhle nápad v sobě držím už fakt dlouho, tak bych ho chtěla dotáhnout do konce. Mám tak nějak zhruba v hlavě ještě dva díly (tedy do konce školního plesu), ale více vám nebudu prozrazovat. Užijte si díl a napište své názory. :)


Wild, Young, Free-8.díl Přípravy

28. července 2015 v 11:18 | Nobody |  Wild, Young, Free 1.série
Zdravím,
Je tady 8. díl WYF. Po asi přes dvouměsíční pauze.. No bylo to hlavně z důvodu, že 8. díl mám už od dubna napsaný, takže nebylo složité to dotáhnout do konce. Chtěla bych s komiksem pokračovat dál, v hlavě mám i myšlenky a nějakou tu dějovou linku, ale nevím jak s časem, no nic...jdeme na to:

Summer Outfits for Women

27. července 2015 v 18:46 | Nobody |  Outfits

Ahoj,
Takhle se podívám na svůj blog,, který jsem opustila v dubnu a čeká mě tu nádherný komentář, konkrétně od neznámé "Snow." Hrozně moc děkuji tomuhle človíčkovi, protože díky němu vydávám tenhle článek,, který přináší letní outfity. "Snow" zasadila si mi brouka do hlavy. Že by nový začátek? To je ve hvězdách.. :) Ještě jednou bych ti chtěla hrozně moc poděkkovat, protože tohle jsem fakt nečekala!! Ale teď už k těm outfitům: