32.day

1. dubna 2015 v 19:58 | Nobody |  Blog
Je to vůbec možný, že vás tu straším už dýl jak měsíc? Očividně ano, ačkoli je to fatk divný, jak to rychle letí. Ten čas, prostě se rozhlédnete a najednou uteče týden, pak dva, rok, pak dva a zachvíli jste v hrobě.. :D Bože, já mám teda pozitivní náladičku a optimistické myšlení, že? Nevadí, to přejde..

Abych vám taky trochu ujasnila všechny "new" ohledně blogu. No, moc toho není. Mám pár nápadů na projekty, ale můžu je rozjet, až začne tenhle blog navštěvovat více lidí a až nasbírám nějaký ty affs. Jo, takže, kdo byste měl zájem, ráda přijmu, jenom napište do komentu. Co se komiksů týče, tak WYF je přednastavenej asi na 14 dní dopředu (což jsou dva díly a to není zas tak moc, jak jsem myslela, ale mám vymyšlený další díly, který stačí jen nafotit), ale na NBL uplně kašlu, jak jinak? Ani mě to nepřekvapuje.. Tak bych mohla o víkendu aspoň vymyslet nějakej scénář. A to my připomíná věc další a to to, že nebudu celé vělikonoční prázdniny aktivní (leda tak přednastaveně, takže pasivně) a to protože jsem mimo ČR. Ikdyž možná chytnu někde WiFi (pochybuji :D), ale stejně.. Co bych přidávala, když nebudu mít přístup k TS3.

Dále plánuju nějaké další outfity, protože to mě vážně baví.. A taky mě napadlo, že bych mohla přidávat fotky nějakých svých vydesingnovaných pokojů a tak.. No uvidím.

Mějte se krásně, s pozdravem Ms. Nobody.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 hellboy hellboy | Web | 1. dubna 2015 v 20:10 | Reagovat

já už tu straším skoro dva roky:D ať se s blogem dál daří:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama