Duben 2015

Wild, Young, Free-7.díl Melody

11. dubna 2015 v 19:50 | Nobody |  Wild, Young, Free 1.série
Opět zdravím!
Tak jsem se rozhodla, že WYF bude vycházet každý týden. Bude to takový "pravidelný", ale nic neslibuji. Nicméně, už jen další tři díly a jsme v polovině 1. série. Čeká vás ještě spousta překvapení a několik tajemství hlavních hrdinů, více nebudu prozrazovat. Pro zobrazení klikni na "Celý článek.

Wild, Young, Free-6.díl Lisandra Beggy

4. dubna 2015 v 19:00 | Nobody |  Wild, Young, Free 1.série
Je víkend. Přednastaveno. Právě teď jsem na Slovensku a nemám k blogu žádný přístup, ani k TS... Nevadí. Snad je hezky :D A jak si užíváte víkend vy? Tenhle díl je lehce o Lisandře. Tak do toho.


32.day

1. dubna 2015 v 19:58 | Nobody |  Blog
Je to vůbec možný, že vás tu straším už dýl jak měsíc? Očividně ano, ačkoli je to fatk divný, jak to rychle letí. Ten čas, prostě se rozhlédnete a najednou uteče týden, pak dva, rok, pak dva a zachvíli jste v hrobě.. :D Bože, já mám teda pozitivní náladičku a optimistické myšlení, že? Nevadí, to přejde..

Abych vám taky trochu ujasnila všechny "new" ohledně blogu. No, moc toho není. Mám pár nápadů na projekty, ale můžu je rozjet, až začne tenhle blog navštěvovat více lidí a až nasbírám nějaký ty affs. Jo, takže, kdo byste měl zájem, ráda přijmu, jenom napište do komentu. Co se komiksů týče, tak WYF je přednastavenej asi na 14 dní dopředu (což jsou dva díly a to není zas tak moc, jak jsem myslela, ale mám vymyšlený další díly, který stačí jen nafotit), ale na NBL uplně kašlu, jak jinak? Ani mě to nepřekvapuje.. Tak bych mohla o víkendu aspoň vymyslet nějakej scénář. A to my připomíná věc další a to to, že nebudu celé vělikonoční prázdniny aktivní (leda tak přednastaveně, takže pasivně) a to protože jsem mimo ČR. Ikdyž možná chytnu někde WiFi (pochybuji :D), ale stejně.. Co bych přidávala, když nebudu mít přístup k TS3.

Dále plánuju nějaké další outfity, protože to mě vážně baví.. A taky mě napadlo, že bych mohla přidávat fotky nějakých svých vydesingnovaných pokojů a tak.. No uvidím.

Mějte se krásně, s pozdravem Ms. Nobody.