Komiksy

8. března 2015 v 13:15 | Nobody |  Komiksy

Keep a Secret

Obsah: Prozatím v utajení
Cílová skupina: Všici
Stav: Píše se
Počet dílů: Neznámý

Hope

Obsah: Svět plný příšer, démonů, ale i andělů nebo víl. Všechno má svůj systém a řád. Díky strážcům se to vše dodržuje a funguje jak hodinový stroj. Co když se ale jeden strážce obrátí na špatnou stranu? Co když zneužije své moci? Je pak schopný ho vůbec někdo zastavit? Zbývá vůbec ještě nějaká naděje?
Cílová skupina: 15+ (vulgarismi)
Stav: dočasně pozastavený (ztráta postav :D )
Počet dílů: neznámý

............................. s

Wild, Young, Free

1.série

2.série

Obsah: komiks se odehrává na střední škole. Hlavním postavám je mezi 17-19 roky. Patří mezi ně: zamyšlená Lisandra (Liz), magnet na holky, Nickholas (Nick), rejpavá Deborah (Deb), romantický Ayden (Ejdn), "vyspělá" Melody (Mel) a roztomilý Liaz (Lijaz). Mezi jejich problémy patří vztahy, škola a rodiny. A jejich denní rutina je jako každého teenagera. Samozřejmě si "občas" dopřejou nějakou tu chlastačku nebo párty.
Cílová skupina: Spíše 15+ (alkohol, cigarety, závislotsti, tvrdší drogy, sex. narážky apod.)
Stav: Píše se
Počet dílů: Zatím neznámý

New "Better" Life

Obsah: Rebecca se nastěhuje do nového města vzdáleného od jejího bývalého domova asi 200km. Chce začít od začátku. Opustila svojí minulost, protože se v ní už nedalo žít. Při nešťastné nehodě zemřela její matka, otec i její mladší sestra. Nikoho neměla ani nemá, možná prarodiče na hřbitově. Její otec ani matka neměli sourozence. Nezbylo jí nic a nikdo. Proto chce začít od znova. Sama na vlastních nohou! Jak si povede 22letá dívka?
Cílová skupina: Kdokoli
Stav: Pozastavený (možná se předělá do TS4)
Počet dílů: Zatím neznámý
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama