Březen 2015

Wild, Young, Free-5.díl Rozmyslela jsem si to..

30. března 2015 v 19:30 | Nobody |  Wild, Young, Free 1.série
Ahoj,
Zvláštní co?! Je pondělí a další díl WYF je tady.. No jo, přiznávám, zase přednastaveno, ale co, důležitý je to, že to vůbec je. Díl je takový divný, ale budiž.. do toho. (klikni na celý článek)

Wild, Young, Free-4.díl Deborah Gracie

29. března 2015 v 19:00 | Nobody |  Wild, Young, Free 1.série
Zdravím,
takže jelikož jsem slečna šikovná, tak už na druhý pokus dělám tenhle článek.. Chyběla mi poslední věta do konce, ale omylem jsem zmáčkla tlačítko na klávesnici, které vrací stránku "zpět" a když jsem chtěla zase "vpřed" tak se nic neměnilo. No nevadí... Tenhle článek jsem tvořila už včera, ano je přednastavený a to hned kvůli více důvodům. Za 1. dneska nebudu mít příliš časů a za druhé dneska na to mám chuť, tak proč toho nevyužít? Navíc mám asi milion sto tisíc nápadů, takže se nebojte, že by se komiks WYF dal do pozastavených! V tomto dílu se dozvíte něco málo (více) o Deborah, jdeme na to.

Spring Outfits for Women

29. března 2015 v 17:52 | Nobody |  Outfits
Ahoj! Zdravím a přináším 1. outfity do tohoto blogu. Outfity jsou pouze tři a jak už je asi podle názvu jasné jsou jarní a pro ženy. Pokud by se někomu líbili, tak se nebojte napsat do komentáře a já vám řeknu, kde jsem věci nastahovala a tak. Prve jsem si říkala, že bych odkazy na stránky házela rovnou, ale nechám to na vás, pokud byste chtěli pod články vždycky odkazy, tak si řekněte tady do komentářů, jinak se tím nebudu vůbec zabývat. Ocením jakýkoli komentář! Užijte si naší jarní kolekci pro ženy! :-)

Wild, Young, Free-3.díl (Po)párty (2. část)

28. března 2015 v 10:59 | Nobody
Zdravím Vás u dalšího dílu Wild, Young, Free. Už pomalu přemejšlím nad novou úvodkou, ale zase, co si budem, je to teprve třetí díl. Tenhle díl je takový, no nevím, takovej spíše dojezd tý párty. Taky jsem změnila úpravu fotografii, tak pak ohodnoťte jak se Vám to líbilo více. Během víkendu by snad měl vyjít ještě jeden díl, protože mám nespočet milion nápadů!! Jdeme na to..


21. day

21. března 2015 v 18:52 | Nobody |  Blog

Už tolik jo?

No jo, už to tak vypadá. Ikdyž zas tolik to není no, ale už za deset dní Vás tu budu otravovat již měsíc! A už konečně mám napsanej další díl WYF, což ale nic nemění na tom, že naprosto kašlu na NBT, nějak prostě nemám nápady, ale to přijde. Taky mě napadlo, že bych mohla přidávat něco ze svého osobního hraní simíků a tak. Nebo byste si mohli sami napsat, co by se vám tady ještě líbilo. Ještě jsem přemýšlela, že bych začala sama tvořit pózy, ale nevím, příjde mi to dost složité no.. :/ :-) Uvidím. Trochu mě mrzí, že na nějaké větší věci ohledně blogu mám čas jen o víkendu, ale co se dá dělat, jsem přiliš zaměstnaný člověk, no nevadí.. Mějte se krásně a pište Vaše nápady! ;-)

Wild, Young, Free-2.díl Párty (část první)

14. března 2015 v 23:18 | Nobody |  Wild, Young, Free 1.série
Zdravím a zároveň přináším další díl WYF! Konečně se začne něco trochu dít a vy lépe poznáte hlavní hrdiny. To focení mě nějak chytlo, ale zabere to snad milión času, fakt. Nic nestíhám.. No nic, užijte si komiks a vychutnejte si ho plnými doušky! :D

14. day

14. března 2015 v 13:52 | Nobody |  Blog
Zdravím,
Už zase trávím čas jen tím, že stahuju milión sto tisíc doplňků, oblečení, skinů, nábytek a tak dále. Tak snad stihnu mimo stahování ještě nafotit druhej díl WYF a trochu se pohnout v NBL. Ale znáte to.. Prostě nejdřív píšu scénáře, potom si dělám náčrtky fotek a až potom jdu fotit, takže asi tak.. Nevadí! :D A ještě k tomu škola, no hrůza.. A co vy? Jak se máte? Co byste chtěli, aby se objevovalo ještě na tomto blogu? :-)
No, mějte se krásně!

Wild, Young, Free-1.díl Nickholas Markenson

13. března 2015 v 20:13 | Nobody |  Wild, Young, Free 1.série

Je tady konečně první díl Wild, Young, Free. Doufám, že se bude líbit! Přeji příjemné čtení! Úvodní díl je takový nudný, znáte to, prostě úvodní no, než se do toho dostaneme! :) Tak jdeme na to...

Wild, Young, Free-Úvod 1.série

10. března 2015 v 20:36 | Nobody |  Wild, Young, Free 1.série
Ahoj, tak po jednom dni zase přicházím a tentokrát se slíbeným novým komiksem. Ne sice uplně s novým dílem, ale úvodem. Představím, co se bude v kkomiksu zhruba dít, hlavní postavy a tak dále. Vždyť to znáte. Ovšem nový komiks neznamená stop v NBL (New "Better" Life, jiný komiks ) ;-). Ale víte co, nechci fotit špatný díly a nějako přesně nevím kam se posouvat v NBL dál, kdež to v novém komiksu, který nese název "Wild, Young, Free" (pokud nejste uplně blbí, tak vám to došlo, páč je to v názvu článku, ale v pohodě, jsem mimo..) mám nápadů převršel, což je supr! Tak jdeme na to.

8. day

8. března 2015 v 18:31 | Nobody |  Blog
Zdravím,
Svět z plastu. Svět z plastu? Co si pod tím představíme. No, já hračky. Barbie, lego atd. To, co každý znás zná. Ty hračky, co dělaly mé dětsví lehčí a užasné! Tyto hračky nám dovolily si vytvořit svět, mít fantazii, vytvářet vlastní přeběhy, životy! To byl opravdu plastový svět, no ne? :D Nicméně, později obsadil světovou scénu produkt The Sims 3 a jiné počítačové hry a děti už si nechtěly hrát s hračkama, ale hrát na počítači. Neříkám, že to je špatné, což asi je, ale je to spíš smutný. Ovšem nemluvím tady o všech, mnoho dětí si i dnes hraje s hmotnýma hračkama.

Taková menší úvaha na začátek. Asi jste si mohli všimnout, že začal vycházet komiks NBL. Ano, ano. Zároveň mám rozpracovaný ještě jeden, ale mám furt ten problém s těma downloadama, tak snad se to vyřeší. Není to nic moc. Už se těším na focení toho nového. Jenom vám řeknu, že je z prostředí školy, střední školy. Co na to říkáte? :)